Organizacja eventów

Organizacja eventów tenisowych

Organizacja eventów tenisowych to kolejna usługa, którą zajmujemy się w profesjonalny sposób. Eventy organizujemy w wybranych przez klienta miejscach. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi przez nas klubami tenisowymi, nie tylko w Warszawie, ale i w różnych malowniczych częściach kraju i Europy – z ośrodkami sportowymi, atrakcyjnymi kompleksami hotelowymi z profesjonalnym zapleczem tenisowym. Każda impreza, jego otoczka oraz atmosfera są w pełni dostosowane do potrzeb naszego klienta i dopracowane w każdym detalu. Wszystko to w połączeniu z naszą doświadczoną, licencjonowaną kadrą tenisową, która dba o profesjonalny przebieg takiego eventu jest gwarancją świetnej atmosfery i niezapomnianych wrażeń. Najczęstsze formy eventów tenisowych, które organizujemy to:

  • Turnieje tenisowe (więcej na temat tego eventu przeczytasz tutaj).
  • Intensywne szkolenia tenisowe w połączeniu z imprezą towarzyszącą (koncerty gwiazd, garden party, firmowy bankiet, uroczysta gala, wykwintna kolacja, impreza taneczna na zakończenie).
  • Festyny tenisowe w ramach pikników firmowych, jako pomysł na integrację pracowników lub promocję produktów i usług (treningi tenisa, mecze pokazowe, prezentacje multimedialne, hostessy, koncerty gwiazd, poczęstunek, impreza taneczna na zakończenie).
  • Tenisowe imieniny lub urodziny dla dzieci (gry i zabawy na korcie, animacje dla dzieci, trening tenisa pod okiem wykwalifikowanego instruktora, konkurencje tenisowe z nagrodami, poczęstunek – tort, bezalkoholowy szampan, itp.).

Grupami odbiorców, dla których dedykowane są tego typu imprezy są:

  • firmy i korporacje w ramach integracji pracowników,
  • firmy i korporacje w ramach integracji kadry zarządzającej,
  • firmy i korporacje w ramach nagrody dla pracowników za osiągnięte wyniki w pracy,
  • firmy i korporacje w ramach współpracy oraz integracji ze swoimi klientami lub z partnerami handlowymi,
  • firmy i korporacje w ramach promocji produktów i usług wśród dotychczasowych kontrahentów lub nowych, potencjalnych klientów,
  • przedszkola i szkoły w ramach zielonych szkół, olimpiad sportowych, różnego rodzaju świąt (Dzień dziecka, długi weekend, święto szkoły, itp.),
  • rodzice, którzy chcą powierzyć organizację tenisowo-towarzyskiej imprezy dla swoich dzieci w ręce profesjonalistów.

Organizowane przez nas eventy są cykliczne lub jednorazowe. Trwają jeden dzień lub są kilkudniowe, najczęściej w jednym ze współpracujących z nami kompleksów hotelowych. Imprezą zwykle towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji. Klientów instytucjonalnych zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami treningowo-integracyjnymi.

Więcej informacji i rezerwacje

Aby dowiedzieć się więcej na temat organizowanych przez nas turniejów zadzwoń pod numer: +48 607 352 839 lub wyślij zapytanie wypełniając poniższy formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Nazwa firmy/instytucji

Treść wiadomości

info1info2info3info4