Programy dla firm

Z myślą o klientach instytucjonalnych przygotowaliśmy odpowiednie integracyjno – tenisowe programy dla firm i korporacji, bez względu na ich wielkość i oczekiwania:

Każdy program, jego otoczka oraz atmosfera są w pełni dostosowane do potrzeb naszego klienta i dopracowane w każdym detalu. Wszystko to w połączeniu z naszą doświadczoną, licencjonowaną kadrą tenisową, która dba o profesjonalny przebieg każdego eventu jest gwarancją świetnej atmosfery i niezapomnianych wrażeń. Więcej informacji na temat organizowanych przez Sport Everest turniejów tenisowych, które wchodzą w skład programu czerwonego i zielonego znajdą Państwo tutaj. Szczegóły dotyczące wyjazdów tenisowo-integracyjnych znajdują się tutaj. Głównymi grupami odbiorców, dla których dedykowane są programy, to:

    • firmy i korporacje w ramach integracji pracowników,
    • firmy i korporacje w ramach integracji kadry zarządzającej,
    • firmy i korporacje w ramach nagrody dla pracowników za osiągnięte wyniki w pracy,
    • firmy i korporacje w ramach współpracy oraz integracji ze swoimi klientami lub z partnerami handlowymi,
    • firmy i korporacje w ramach promocji produktów i usług wśród dotychczasowych kontrahentów lub nowych, potencjalnych klientów.

Więcej informacji i rezerwacje

Aby dowiedzieć się więcej na temat programów zadzwoń pod numer: +48 607 352 839 lub wyślij zapytanie wypełniając poniższy formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Nazwa firmy/instytucji

Treść wiadomości

info1info2info3info4